влевовправо
-10%
Вимикач 1-2-3 клавіші Xiaomi Aqara E1 з нульовою лінією Wall Switch EU Zigbee 3.0 Apple HomeKit Темно-сірий - Три клавіші (QBKG31LM) під квадратний підрозетник
- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: 01623
Отправка с 11 мая 20261 025 ₴
925 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
AQARA E1 – лінійка розумних вимикачів у двох кольорах: білому та темно-сірому ⚫️
Aqara E1 N З нульовою лінією бувають одноклавішні QBKG40LM, двоклавішні QBKG41LM
та триклавішні QBKG31LM. Одноклавішні та двоклавішні мають круглий підрозетник, триклавішні –
новіші вимикачі тієї ж серії, у тому ж самому дизайні – випускаються з квадратним підрозетником.

☑️ Для роботи вимикачів Aqara потрібен шлюз з підтримкою ZigBee 3.0, як-от:
Aqara Hub E1; Aqara Hub M1S; Aqara Hub M2; Aqara Hub G3; Aqara Hub G2H; Aqara Hub G2H Pro, Aqara P3, Mi Gateway 3 (Mi Smart Home Hub)
❗️Для роботи цієї моделі потрібна нульова лінія.
❗️ Підключення та користування можливе за умови виставленого регіону "China Mainland / Материковий Китай" у додатку Aqara Home.
❗️Увага: Версія триклавішного вимикача QBKG31LM розрахована під квадратний підрозетник 86x86.
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
на всі товари ✅

⫸ Вимикач Aqara E1 з нульовою лінією –
це чудова можливість удосконалити дім розумним освітленням: одно- та двоклавішні вимикачі E1 мають круглий підрозетник, що уможливлює встановлення без додаткових зусиль. Вимикачі 40LM, 41LM та 31LM з нульовою лінією, що має свої переваги – вони продовжують сигнал ZigBee та відслідковують спожиту електроенергію.
Зверніть увагу, що вимикачі 40LM, 41LM та 31LM працюватимуть лише у тому випадку, якщо у Вас є нульова лінія❗️ Будь ласка, перевірте наявність нульової лінії перед купівлею вимикача (або уточніть в електрика). Якщо нульової лінії немає, вимикач підключити не вдасться❗️
Вимикачі Aqara вимагають хабу для підключення та роботи. За допомогою Aqara E1 Ви зможете керувати дистанційно основою розумного дому – освітленням. Вимкніть світло з додатку вже лежачи в ліжку або увімкніть вранці ще не вставши. Або – що ще краще – запрограмуйте сценарій, за яким світло автоматично вимикатиметься о 1 ночі. Або вмикатиметься, коли датчик освітленості фіксуватиме погіршення освітлення (комплект: хаб + вимикач + датчик освітленості).
🔵
Дистанційне керування
🔵
Налаштування сценаріїв
🔵
Контроль перенавантаження
🔵
Круглий підрозетник
🔵
2 кольори на вибір
🔵
Наявність нульової лінії
🔵
Продовження ZigBee-сигналу
🔵
Відстеження спожитої електроенергії

⫸ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Назва: Aqara E1 N Wall Switch EU Zigbee 3.0;• Модель: QBKG40LM, QBKG41LM, QBKG31LM (триклавішний вимикач має квадратний підрозетник);
• Умови використання: працює з нульовою лінією;
• Бездротове підключення: ZigBee 3.0;
• Бездротова частота: 2,4 ГГц (2400 - 2483,5 МГц);
• Потужність: 5A макс. 220V змінного струму;
• Вихідна потужність: Min 3W, Max 1100W;
• Робоча температура: 0 - 40°С;
• Робоча вологість 0% - 95%RH;
• Додатки: Aqara Home / Xiaomi Home / HomeKit;
• Вага: 145 г;
• Розмір продукту: 86 x 86 x 30.15 мм
⫸ Комплектація:
• Aqara E1 N Wall Switch EU Zigbee 3.0;
• Інструкція.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aqara |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение | 250 В |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Цвет кнопки | Белый |
| Форма кнопки | Прямоугольная |
| Возврат в исходное положение | Вытягивание кнопки |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Номинальная сила тока | 10 А |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Масса | 145 г |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 86 мм |
| Высота | 86 мм |
| Ширина | 42.85 мм |
| Кількість клавіш | |
| Кількість клавіш | Темно-сірий - Три клавіші (QBKG31LM) під квадратний підрозетник |
- Цена: 925 ₴
- Способ упаковки: Вимикач 1-2-3 клавіші Xiaomi Aqara E1 з нульовою лінією Wall Switch EU Zigbee 3.0 Apple HomeKit








