влевовправо
-24%
Aqara NFC карта до A100 Pro, D200 NFC Card Aqara ZNMSC11LM для розумних дверних замків Aqara A100 pro та D200
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 01272
410 ₴
310 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⫸ КАРТА NFC AQARA
для розумних дверних замків
AQARA A100 PRO та AQARA D200
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅

✅ КАРТА NFC
Карта Xiaomi Agara дозволяє використовувати функцію NFC та налаштувати відкриття розумних дверних замків без ключа. Ключ працює аналогічно до карт, які використовуються в готелях.
Просто перемістіть його ближче до сумісного замка, щоб відкрити замок.
✅ ЗАХИСТ ДАНИХ
Карта має вбудований мікропроцесор, який забезпечує високий рівень безпеки. Кожна картка має банківський рівень безпеки EAL5+, що забезпечує надійне зберігання інформації на носії.
✅ ПРОСТЕ ВИКОРИСТАННЯ
Карта надійно захищена від копіювання та злому. У разі втрати Ви можете просто заблокувати доступ для даного ключа і його неможливо використовувати. У разі помилкового видалення Ви так само легко відновите використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aqara |
| Страна производитель | Китай |
| Номинальная сила тока | 2 А |
| Напряжение | 220 В |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 42 мм |
| Высота | 26 мм |
| Ширина | 3.5 мм |
| Основные атрибуты | |
| Гарантийный срок | 6 мес |
- Цена: 310 ₴
- Способ упаковки: Aqara NFC карта до A100 Pro, D200 NFC Card Aqara ZNMSC11LM для розумних дверних замків Aqara A100 pro та D200












