
Розумна Wi-Fi розетка Meross MSS315MA-EU Matter моніторинг електроенергії Smart Plug Energy Monitor
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 01657
795 ₴
Показать оптовые цены- +380 (99) 098-58-00Менеджер
РОЗУМНА Wi-Fi РОЗЕТКА MEROSS MSS315MA
з підтримкою Matter та моніторингом
спожитої електроенергії

протягом 2-х робочих днів 📦
без передплат 🚚
на всі товари ✅
Розетку виготовлено з вогнестійкого матеріалу - ПК. Сертифікований CE/RoHS підтримує підключення побутової техніки до 16А.

ПЕРЕВАГОЮ РОЗЕТКИ Є ЇЇ
СУМІСНІСТЬ З УСІМА СИСТЕМАМИ РОЗУМНОГО ДОМУ
ЗА ДОПОМОГОЮ MATTER
▪️ Amazon Alexa ▪️ Google Assistant ▪️ HomeKit ▪️ SmartThings ▪️
❗️УВАГА❗️
Для роботи реле через Matter в HomeKit, Google Home чи Alexa
потрібен центр розумного будинку конкретної системи.
Наприклад, для роботи реле в HomeKit потрібна наявність Apple TV.
Ви можете не лише керувати електроенергією (фізично чи дистанційно)🔌,
📉 а й створювати графіки роботи та розумні сценарії 🔂.
☝🏻Наприклад, можна налаштування автоматичне ввімкнення гірлянди о 7 вечора💡
📲 та вимкнення о 2 ночі 💤.
Спростіть життя собі та близьким із розумним домом 🦾




▪️ Модель: MSS315 EU version
▪️ Вхід: 100-125В ~ 50/60 Гц, 16А;
▪️ Розмір: 5 х 5 х 6.4 см (без вилки);
▪️ Бездротове з'єднання: 2,4 ГГц,
IEEE 802.11 b/g/n;
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Meross |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Белый |
| Номинальный ток | 16 А |
| Напряжение | 220 В |
| Заземление | Да |
| Защитная крышка | Да |
| Защитные шторки | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 5 мм |
| Высота | 5.7 мм |
| Ширина | 6.3 мм |
| Основные | |
| Гарантийный срок | 6 мес |
- Цена: 795 ₴
- Способ упаковки: ⫸ Розумна Wi-Fi розетка Meross MSS315MA-EU Matter моніторинг електроенергії Smart Plug Energy Monitor • Розетка Meross MSS315MA - EU; • Інструкція.







