влевовправо
-14%
Sonoff S-MATE Extreme eWelink-Remote Switch Mate Розумний Wi-Fi перемикач (S-MATE2)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 01663
360 ₴
310 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⫸ Sonoff S-MATE Extreme eWelink-Remote Switch Mate Розумний Wi-Fi перемикач (S-MATE2)
реле для розумного будинку
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
на всі товари ✅

SONOFF S-MATE2
Це реле для підключення звичайного одно-, дво- або триклавішного вимикача та водночас пульт дистанційного керування. Реле працює від батарейки, тому не вимагає нульової лінії в монтажній коробці.
Особливістю S-Mate2 є те, що реле є "підпристроєм eWeLink Remote", тож може локально керувати іншими пристроями після підключення до віддаленого шлюзу eWeLink Remote (MINIR4, DUALR3/DUALR3 Lite, M5 або NSPanel Pro) за умови підключення до мережі та встановлення локальної сцени.

⫸ Характеристики:
• Модель: S-Mate2;
• Вхід: 3V;
• Канал: 1/2/3.
• Батарея: CR2477;
• Матеріал: ABS;
• Розмір: 40,3 x 37.4 x 18.3 мм

✅ КОМПАКТНІСТЬ
Мінірозмір S-Mate2 підходить для різних монтажних коробок, зокрема найменшого типу 86/EU, та до будь-яких типів вимикачів, наприклад до натискних чи поворотних.
✅ ТВОРІТЬ ДЕКІЛЬКА СЦЕНАРІЇВ
Під'єднайте реле S-Mate2 до інших пристроїв з функцією шлюзу "eWeLink-Remote" та автоматизуйте домашні потреби з двостороннім керуванням чи навіть відсутністю нейтралі.
✅ ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН РОБОТИ
Реле живиться від батареї CR2477. Sonoff прогнозує до 5 років роботи.
✅ EWELINK REMOTE
Реле може керувати іншими пристроями за умови підключення до віддаленого шлюзу eWeLink Remote (MINIR4, DUALR3 / DUALR3 Lite, M5, NSPanel Pro) та встановлення локальної сцени.











| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sonoff |
| Страна производитель | Китай |
| Режимы работы | Центральный замок, Таймер, Триггерный |
| Дополнительные характеристики | |
| Минимальная рабочая температура | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Масса | 45 г |
| ЖК дисплей | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 40.3 мм |
| Высота | 37.4 мм |
| Ширина | 18.3 мм |
- Цена: 310 ₴
- Способ упаковки: ⫸ Комплектація: ► Реле Sonoff S-Mate2; ► Інструкція.









