
TV-Приставка Kickpi KP1 2/32GB NETFLIX, Android TV S905Y4-B (Android Smart TV BOX, Смарт ТВ Приставка)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 01681
2 465 ₴
Показать оптовые цены- +380 (99) 098-58-00Менеджер
Kickpi KP1 2/32GB – новинка 2024 року серед Kickpi TV-боксів, що працює на версії Android TV та функціональному чіпі Amlogic S905Y4-B ARM Quad 64-bit Cortex-A35 із тактовою частотою до 2,0 ГГц. Модель оснащено оперативною пам'яттю LPDDR4 (2 Гб оперативної та 32 вбудованої) та 2-ядерним графічним прискорювачем Mali-G31 MP2 «Dvalin», який розширює можливості пристрою – дозволяє відтворювати відео у максимальній швидкості. 4К, 60 к/с, підтримка AV1 та VP9, Android TV. Дводіапазонний Wi-Fi та Bluetooth 5.0. Заявлена підтримка DTS HD, Dolby Atmos, Dolby Vision, апаратне декодування AV1/VP9, H.265, AVS2.
Cертифікації: NETFLIX, Amazon Prime Video, Google TV.

► Це телевізійна приставка з Google сертифікацією, що працює на ОС Android TV.
► Підтримує вбудований Google Assistant і Chromecast. Крім того, він має найважливіші сертифікати провідних постачальників: Google, Netflix, ivi, PrimeVideo, Youtube, Disney+ та інші.
► Kickpi KP1 відображає потоковий вміст до 4K @60 кадрів в секунду також з інших популярних потокових сервісів, таких як Disney+, HBO тощо.
► Пристрій підтримує 4K HDR, HDR10+, DTS HD, Dolby Atmos, Dolby Vision, апаратне декодування AV1/VP9, H.265, AVS2.
► Процесор: Amlogic S905Y4-B Quad Core ARM Cortex A35
► Графічний процесор: ARM Mail-G31 MP2
► ОС: Android TV
► Пам'ять: LPDDR4 2 ГБ, eMMC 32 ГБ
► Мережа: Дводіапазонний Wi-Fi 2.4GHz/5GHz та Bluetooth 5.0.
► Аудіокодеки: Dolby Digital, Dolby digital Plus, MS12, DTS HD, Dolby Atmos, Dolby Vision.
► Відеокодеки: H.265 H.264 avc, HEVC, VP8, AV1/VP9, H.265, AVS2
► Додатки: Netflix, ivi, Youtube, Google Play, Prime Video, Disney та інші.
► Підтримка: Netflix 4K, Youtube 4K, Prime Video 4K.
► TV-Приставка Kickpi KP1 2/32GB;
► Пульт Bluetooth із голосовим введенням;
► Блок живлення (12В/1А);
► Інструкція.
протягом 2-х робочих днів 📦
без передплат 🚚
на всі товари ✅
⪢ Наш магазин займається TV-приставками вже понад 8 років❤️ За цей отримали багато відгуків та побажань від наших клієнтів та розробили 2 варіанти додаткових послуг. Оберіть Ваш варіант та насолоджуйтеся переглядом ⤵️
1️⃣ SLIMBOX Android TV 💰 50 грн ✅
Широкий спектр можливостей та зручніше управління приставкою. Ваша приставка отримає ROOT права, а також інтерфейс популярних Xiaomi Mi Box S або Xiaomi Mi Stick 4k за значно доступнішу ціну. Чудовий вибір для досвідченого користувача, а також для дітей чи людей поважного віку: керування цією версією простіше та зрозуміліше.
2️⃣ Повне налаштування + SLIMBOX 💰 150 грн ✅
На приставці вже буде встановлено перевірені НАЙЗРУЧНІШІ програми з вмістом ЛИШЕ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ. Вас чекає МАСШТАБНИЙ світ контенту та насолода від перегляду, адже ми зібрали для вас все найкраще. Оптимізований інтерфейс на основі Android TV Slimbox з усіма необхідними налаштуваннями, повністю українізоване наповнення пристрою, визначені плеєри та встановлені українські торент-трекери. Повірте, з 8-річним досвідом у сфері TV-приставок, ми знаємо, що вам сподобається :)
Незалежно від обраного пакету налаштувань, Ви отримаєте промокод на місяць у сервісі офіційного телебачення Sweet.TV. Понад 230 каналів та 10 тисяч фільмів у високій якості!
⪢ Не гайте часу! Поки Ви думаєте, хтось уже насолоджується перевагами TVBOT-приставки! Відкривайте нові можливості із TV BOX! ⪡
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Xiaomi |
| Тип | Смарт приставка |
| Оснащение | IPTV, Smart TV, Доступ в интернет, Флеш накопитель, mini PC |
| Портативный | Да |
| Выходы | HDMI, 5.1 аудио, Цифровой оптический/коаксиальный, Jack 2.5/3.5 mm, RCA |
| Интерфейсы | Ethernet, Bluetooth, DLNA, Wi-Fi, USB |
| Многоканальный звук | Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, Dolby Pro Logic II, DTS, DTS-HD |
| Максимальное разрешение видео | UltraHD |
| Поддерживаемые носители | SD, USB накопитель |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 106.8 мм |
| Ширина | 29.4 мм |
| Высота | 15.4 мм |
| Встроенная память | 32Гб |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество микрофонных входов | 1 |
| Операционная система | Google Android |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Количество USB-портов | 3 |
| Оперативная память | 2Гб |
| Пользовательские характеристики | |
| Процесор | Amlogic S905Y4-B |
| Процессор | Amlogic S905Y4-B |
| Операційна система | Google TV |
| Додаткова пам'ять | MicroSD до 64 ГБ, підключення USB Flash або жорсткого диска |
| Мережа | WiFi 2.4GHz/5GHz дводіапазонний 802.11 b/g/n/ac, LAN -1000Mbit/s, Bluetooth 5.0 |
| Центральний процесор | Amlogic S905Y4 (Cortex A35) / 4 ядра / 2.0ГГц |
| Відеопроцесор | Davlin MP2 Mail-G31 GPU |
| Оперативна пам'ять (RAM) | 2 ГБ |
| Вбудована пам'ять (ROM) | 8 ГБ |
| Комплектація | Приставка TV BOX, пульт, блок живлення (євророзетка), HDMI кабель, інструкція |
| Гарантія | 6 Місяців |
| Налаштування | Без додаткових налаштувань |
- Цена: 2 465 ₴
- Способ упаковки: ⪼ Комплектація: • TV приставка Kickpi KP1 2/32GB • Пульт. • Блок живлення (євророзетка). • HDMI кабель. • Інструкція.











