влевовправо
-17%
Машинка для стрижки волосся VGR Voyager V-973 Professional Hair Trimmer стрижка волос
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 01682
575 ₴
475 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⫸ Машинка для стрижки волосся VGR Voyager V-973 Professional Hair Trimmer стрижка волос
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
на всі товари ✅

⫸ VGR Voyager V-973 Professional Hair Trimmer—
🔺Літієва батарея ємністю 500 мАг, яка забезпечує 100 хвилин роботи.
🔺1x Stubble Guide Combs, щоб отримати регулювання діапазону від 1 мм до 12 мм.
🔺Прецизійне лезо: прецизійні захисні леза залишаються гострими довше
🔺Перемикач ввімкнення / вимкнення: простий в експлуатації, зручний і піратський
🔺Зарядка USB Type-C: USB-кабель дозволяє змінювати там, де вам потрібно
🔺Тример для волосся VGR V-973 використовує високоякісне лезо з нержавіючої сталі для більш ефективного, чудового, гладкого крою
✅ ЗРУЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
Жодних зайвих зусиль: регулюйте довжину волосся всього лиш одним рухом насадки. Виставляйте довжину та регулюйте її навіть під час самої стрижки. З VGR легко стригти навіть без досвіду.
✅ ЯКІСНІ НОЖІ
✅ БЕЗПЕКА
Ножі машинки мають заокруглені кути, завдяки чому стрижка завжди буде безпечною: ризик порізатися зводиться до нуля. Будь-який кут, будь-який правильний чи неправильний рух не нашкодить — про це подбав виробник. Сміливо обирайте VGR, адже ця машинка підійде як для досвідченого користувача, так і новачка в перукарській справі.
⪼ Комплектація
• Машинка для стрижки.
• Кабель.
• Масло.
• Щіточка для чищення.
• Інструкція.
• Гарантійний талон та товарний чек.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Enchen |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Детская/тихая стрижка | Да |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Количество насадок | 1 |
| Регулировка длины | Поворотный регулятор |
| Минимальная длина стрижки | 0.7 мм |
| Максимальная длина стрижки | 21 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Триммер для окантовки | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лезвий | Керамика |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Скорость мотора | 5800 об/мин |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Время работы от аккумулятора | 120 мин |
| Время заряда аккумулятора | 1.5 час |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Стационарное зарядное устройство | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
| Дорожный футляр | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1.5 м |
| Вес | 0.142 кг |
| Основные атрибуты | |
| Функции | Ежедневная чистка (3D) |
| Технология чистки | Пульсирующая, Звуковая, Ультразвуковая |
| Количество скоростей | 3 |
| Форма основной насадки | вытянутая |
| Количество пульсаций в минуту | 16500 |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір | Виберіть колір |
- Цена: 475 ₴









