влевовправо
Новинка
-17%
-17%
Розумний контролер для ролет Meross Smart Wi-Fi Roller Shutter Timer (MRS100)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 01688
1 148 ₴
948 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
РОЗУМНИЙ КОНТРОЛЕР ДЛЯ РОЛЕТ
MEROSS MRS100

▪️Apple HomeKit ▪️ Amazon Alexa ▪️ Google Assistant ▪️SmartThings
❗️Для роботи контролера потрібна нульова лінія.
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
на всі товари ✅

Meross MRS100 –
розумний контролер для ролет із підтримкою найпопулярніших екосистем – HomeKit та Google Assistant. Для роботи мотору в рідному додатку Meross не потрібно жодних хабів (для підключення до контретної екосистеми потрібен хаб екосистеми). Керуйте ролетами дистанційно, налаштовуйте графіки, насолоджуйтеся розумним домом без жодних зусиль із Meross.🔹
Дистанційне керування
Піднімайте та опускайте ролети лежачи на дивані. Не відволікайтеся на розшторення – просто оберіть опцію в додатку й продовжуйте дивитися улюблений фільм чи читати книгу.🔹
Робота за графіком
Налаштуйте підняття ролет о 7 чи 8 ранку, щоб прокидатися природно, із денним світлом. Починайте день приємно та розумно: значно легше прокидатися з денним чи сонячним світлом.🔹
Жодних хабів
Комплект контролера не потребує хабу для роботи. Meross MRS100 підключається через Wi-Fi напряму в додаток Meross Просто, швидко, доступно.🔹
LED-індикатор
Розумний індикатор на панелі сповістить про стан контролера та допоможе в підключенні та користуванні. Ви можете вмикати або вимикати індикатор у додатку на свій розсуд.
![WiFi Roller Shutter Switch - Meross Smart Blind Switch Compatible with Alexa Google Home[Neutral Wire Required] Remote Control DIY Motorized Traditional Blinds Shade : Amazon.co.uk: DIY & Tools](https://m.media-amazon.com/images/I/51CzmubEqSL._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg)
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Модель: Meross MRS100;• Умови використання: працює з нульовою лінією;
• Бездротове з'єднання: Wi-Fi;
• Бездротова частота: 2,4 ГГц (2400 - 2483,5 МГц);
• Потужність: 100-240V, 50-60Hz;
• Вихідна потужність: Max 400W;
• Робоча температура: 0-40°С;
• Робоча вологість 0%-90%RH без конденсації;
• ОС: IOS 13+, Android 6.0+
• Додаток: Meross;
• Розмір: 80 x 80 x 35 мм



| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Meross |
| Страна производитель | Китай |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
| Номинальный ток | 10 А |
| Заземление | Да |
| Количество разъемов | 1 |
| Возможность подзарядки от USB | Нет |
| Цвет корпуса | Белый |
| Защитные шторки | Да |
| Материал корпуса | Термопластик |
| Частота тока | 60 Гц |
| Защитная крышка | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 46 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Длина | 105 мм |
- Цена: 948 ₴
- Способ упаковки: Розумний контролер для ролет Meross Smart Wi-Fi Roller Shutter Timer (MRS100)










