-27%
Розумний прохідний одноклавішний вимикач з нульовою лінією Meross Smart Wi-Fi Wall Switch EU (MSS550X)
- Готово к отправке
- Код: 01691
749 ₴
549 ₴
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
РОЗУМНИЙ ПРОХІДНИЙ ОДНОКЛАВІШНИЙ ВИМИКАЧ
MEROSS MSS550X
з нульовою лінією

▪️Apple HomeKit ▪️ Amazon Alexa ▪️ Google Assistant ▪️SmartThings
❗️ Цей вимикач вимагає наявності нульової лінії.
протягом 2-х робочих днів 📦
без передплат 🚚
на всі товари ✅

Meross MSS550X –
прохідний розумний одноклавішний вимикач, що працює через Wi-Fi та підключається до Вашого телефона без будь-яких додаткових хабів. MSS550X офіційно сертифікований під HomeKit та є у списку підтримуваних пристроїв. Керуйте світлом легко, інтелектуалізуйте освітлення вдома з Meross: програмуйте графіки, вмикайте й вимикайте світло дистанційно.




• Модель: Meross MSS550X (1 кл);
• Бездротове з'єднання: Wi-Fi;
• Бездротова частота: 2,4 ГГц;
• Потужність: 100-240V, 50-60Hz;
• Робоча температура: 0-40°С;
• Робоча вологість 0%-90%RH без конденсації;
• Сертифікація: CE, RoHS, WEEE;
• ОС: IOS 13+, Android 6.0+
• Додаток: Meross;
• Розмір: 86 x 86 x 35 мм
• Вимикач Meross MSS550X;
• 4 гвинти;
• Інструкція
Керування кнопкою: натисніть на утримуйте 5 секунд для скидання до заводських налаштувань.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Meross |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Термопластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Голосовое управление | Да |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Частота тока | 60 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 85 мм |
| Высота | 85 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Интерфейс | Проводной/Беспроводной |
| Управление | Удаленный доступ |
| Заземление | Да |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Защитные шторки | Да |
| Защитная крышка | Нет |
| Количество разъемов | 1 |
| Возможность подзарядки от USB | Нет |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Поддержание сервисов | Google Home, Amazon Alexa, IFTTT |
| Термозащита | Да |
| Дисплей | Да |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Тип монтажа терморегулятора | Накладной |
| Область применения терморегулятора | Электрические котлы, Обогрев труб, Кондиционирование помещения, Водонагреватели, Сауны и бани, Радиаторы, Системы отопления |
| Максимальная сила тока | 16 А |
- Цена: 549 ₴
- Способ упаковки: Розумний прохідний одноклавішний вимикач з нульовою лінією Meross Smart Wi-Fi Wall Switch EU (MSS550X)










