влевовправо
Новинка
-6%
-6%
Датчик відкриття дверей / вікон Aqara P2 Door Sensor Matter Thread Apple HomeKit EU Global (DW-S02D)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 01698
1 699 ₴
1 599 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ДАТЧИК ВІДКРИТТЯ P2
Aqara Door Sensor P2 Matter DW-S02D

☑️ Для роботи датчиків Matter потрібен хаб Matter:
A
Matter Thread sensor
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
на всі товари ✅

⫸ Aqara Door Sensor P2 –
новий датчик для дверей та вікон, що працює за протоколом Thread та підтримує Matter. Як і попередні версії, датчик виявляє відкриття чи закриття та миттєво надсилає сповіщення у додаток.

✅
Підтримка Matter
Aqara P2 працює за протоколом Thread та підтримує Matter. З ним Вам доступні різні екосистеми та технічні протоколи. Достатньо мати додаток Matter, сумісний Thread Router та Matter Controller. ✅
Безпека вдома
Тримайте все під контролем: отримуйте миттєві сповіщення на телефон про можливу загрозу приватності. Датчик відкриття Aqara дбає про ваш спокій незалежно від того, вдома чи ні.✅
Налаштування сценаріїв
Нехай опалення вимикається за умови відчиненого вікна (датчик відкриття + термостат) чи вмикається світло, якщо хтось зайшов у кімнату (датчик відкриття + вимикач). ✅
Розширені функції
В Aqara Home буде можливість налаштовувати чутливість датчика в межах від 1 до 3 см, регулювати час сну залежно від сценарію та сповіщати в додатку про розбирання датчика. ✅
Довгий термін роботи
Завдяки батареї 1400 mAh датчик працюватиме справді довго. Тривалість роботи залежить також від Thread Border Router. Рекомендовано використовувати Aqara Border Router.✅
Легке встановлення
Двосторонні клейкі стикери в комплекті. Перевагою стикерів від Aqara є відсутність слідів після демонтажу датчиків. Використовуйте пристрої без жодної шкоди для вигляду свого дому.


ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Бренд: Aqara Window Door Sensor P2;
• Модель: DW-S02D;
• Робоча температура -10 ℃ ~ 50 ℃;
• Робоча вологість 0% ~ 95% RH, без конденсації;
• З'єднання: ZigBee;
• Підтримка додатків: Aqara Home, Xiaomi Home, Apple HomeKit;
• Вага: 0.0370 кг;
• Розмір продукту: 41 x 22 x 11 мм.
Комплектація:
• Aqara Window Door Sensor P2 ;
• Клейкі стикери;
• Інструкція.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aqara |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Максимальное рабочее расстояние | 20 мм |
| Температурный сенсор | False |
| Тип датчика | Беспроводной |
| Дополнительные характеристики | |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 41 мм |
| Высота | 22 мм |
| Ширина | 11 мм |
- Цена: 1 599 ₴
- Способ упаковки: Комплектація: • Aqara Window Door Sensor; • Клейкі стикери; • Інструкція.







