влевовправо
-12%
Датчик руху Aqara Human Body Sensor Apple HomeKit EU Global (RTCGQ11LM)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 01715
849 ₴
749 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ДАТЧИК РУХУ AQARA HUMAN BODY SENSOR (RTCGQ11LM) EU Global
🌎 міжнародна версія 🌍

☑️ Для роботи датчика потрібен шлюз з підтримкою ZigBee 3.0, як-от:
Aqara Hub E1; Aqara Hub M1S; Aqara Hub M2; Aqara Hub G3; Aqara Hub G2H; Aqara Hub G2H Pro, Aqara P3, Mi Gateway 3 (Mi Smart Home Hub) та інші.
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
на всі товари ✅

⫸ Aqara Human Body Sensor
це розумний бездротовий датчик з миттєвим визначенням руху на відстані до 4 метрів. Мініатюрний та естетично стильний пристрій з потужними можливостями часто стає основою розумного дому (після хабу, звичайно). Адже саме датчик руху посідає важливу роль у сценаріях, зокрема тих, що пов'язані зі світлом.
✅ Сповіщення на телефон ✅ Налаштування сценаріїв
Датчик чутливий до руху 170° навколо, легко кріпиться та згинається на 90°.

Найчастіше датчик ставлять у коридорі та налаштовують сценарій зі світлом. Так, уночі ввімкнеться світло після спрацювання датчика руху. Розумний дім - це легше, ніж здається :)

⫸ Характеристики:
• Бренд: Aqara Human Body Sensor EU Global;
• З'єднання: ZigBee;
• Батарея: CR2450;
• Відстань виявлення: 4 м;
• Кут виявлення: 170 градусів;
• Робоча температура: -10 - 45°C;
• Робоча вологість: 0 - 95pct RH;
• Підтримка додатків: Aqara Home, Xiaomi Home, Apple HomeKit;
• Вага: 0.0180 кг.
• Розмір продукту: 30 x 30 x 33 мм.
⫸ Комплектація:
• Aqara Human Body Sensor EU Global;
• Ніжка-підставка;
• Інструкція.
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 33 мм |
| Максимальная рабочая температура | 45 °С |
| Производитель | Aqara |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Ширина | 30 мм |
| Минимальная рабочая температура | -10 °С |
| Длина | 30 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип датчика | Беспроводной |
| Угол обзора | 170 град. |
| Основные атрибуты | |
| Состояние | Новое |
- Цена: 749 ₴
- Способ упаковки: ⫸ Комплектація: • Aqara Human Body Sensor EU Global; • Ніжка-підставка; • Інструкція.









