влевовправо
Новинка
-20%
-20%
Розумний одноканальний WiFi димер MOES Smart Dimmer Switch Module 150W, 90-250V (WM-105-M)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 01739
499 ₴
399 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розумний одноканальний димер MOES WiFi Smart Dimmer Switch Module 150W, 90-250V (WM-105-M) - дає можливість димувати освітлення 90-250V (до 150W).
Зробіть Ваш будинок розумнішим, а ваше освітлення більш комфортнішим та різноманітним. Змінюйте яскравість свого освітлення сидячи на дивані прямо з телефону. Запрограмуйте поступове зменшення чи збільшення яскравості в залежності від часу чи умов.
Moes Smart WiFi Dimmer Switch Module Timer Diy Breaker 1 Gang
▪️ Smart Life ▪️ Tuya Smart ▪️ Moes APP ▪️ Google Home ▪️ Amazon Alexa ▪️ Samsung SmartThings ▪️ Home Assistant ▪️
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
на всі товари ✅

⫸ Розумний WiFi димер MOES DIY Breaker –
це розумний димер, що працює за допомогою Wi-Fi протоколу. Інноваційний пристрій дозволяє легко регулювати яскравість освітлення та створювати ідеальну атмосферу в будь-якій кімнаті. Модуль запам’ятовує останні налаштування яскравості та стан вимикача і створює комфорт автоматично: економить і час, і зусилля. Ви можете обрати один із двох типів перемикачів: рокерний перемикач або самоcкидаючий перемикач.
Розроблений спеціально для прихильників DIY-рішень, модуль надзвичайно простий у встановленні та сумісний як з одноклавішним, так і з двоклавішним вимикачем. Завдяки широкому діапазону напруги 90-250VAC, пристрій підходить для використання в різних регіонах. Максимальна потужність становить 75 Вт при 110В або 150 Вт при 220В, що дозволяє підключати різноманітні освітлювальні прилади.
Компактні розміри модуля (40x40x18 мм) забезпечують його легке інтегрування в існуючу електричну систему, займаючи мінімум простору.
📲 Переваги модуля:
• Налаштовуваний стан реле — зручне збереження вибраних налаштувань.
• 2/3-сторонній контроль — розширені можливості управління.
• Функція спільного доступу — поділіться управлінням пристроєм із членами сім’ї.
• Три варіанти підключення — підходить для різних схем монтажу.
• Два варіанти модулів Wi-Fi диммера — виберіть оптимальну модель.
Технічні характеристики:
• Модель: WM-105-M / WM-105-M-MS
• Тип продукту: розумний димер
• К-сть каналів: 1
• Бездротовий протокол: Wi-Fi 2.4GHz
• Напруга: 90-250VAC
• Максимальна потужність: 75 Вт (110В) / 150 Вт (220В)
• Температура роботи: 0℃-40℃
• Максимальна температура корпусу: +80℃
• Розміри: 40x40x18 мм
• Ступінь захисту: IP20

Особливості:
• Синхронізація стану перемикача (доступна лише для рокерного перемикача)
Два варіанти монтажу:
1. У прихованій монтажній коробці.
2. На DIN-рейці.
Комплектація:
• Модуль диммера — 1 шт.
• Інструкція — 1 шт.
Обирайте WiFi Smart Dimmer Switch Module Timer DIY Breaker і насолоджуйтесь сучасним управлінням освітленням, яке ідеально поєднує функціональність, компактність і стиль!

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Moes |
| Страна производитель | Китай |
| Тип выключателя | Диммер |
| Тип диммера | Клавишный |
| Способ установки | Встроенный |
| Количество клавиш | 1 шт |
| Материал корпуса | Термопластик |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальный ток | 10 А |
| Мощность | 150 Вт |
| Максимальная нагрузка на линию | 150 Вт |
| Количество каналов | 1 |
| Степень защиты IP | 20 |
| Голосовое управление | Да |
| Дистанционное управление | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Вес | 50 г |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 40 мм |
| Высота | 40 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Цена: 399 ₴
- Способ упаковки: Розумний одноканальний WiFi димер MOES Smart Dimmer Switch Module 150W, 90-250V (WM-105-M)










