влевовправо
Новинка
-15%
-15%
Розумна розетка Sonoff S60 16A WiFi Smart Plug iPlug для розумного будинку Смарт розетка eWeLink (S60TPF)
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 01731
685 ₴
585 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
РОЗУМНА РОЗЕТКА Sonoff S60 (16А) S60TPF
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
на всі товари ✅

⫸ SONOFF S60 WiFi Smart Plug 16A –
це ваш ключ до розумного дому. Керуйте пристроями з будь-якої точки світу через додаток eWeLink або за допомогою голосових команд через Alexa та Google Home. Налаштовуйте автоматизації, виставляйте таймери або створюйте розклади для автоматичного ввімкнення та вимкнення побутової техніки. Підтримка eWeLink LAN Control дозволяє керувати пристроями навіть без підключення до інтернету. Завдяки функції енергомоніторингу ви зможете відстежувати витрати електроенергії щотижня чи щомісяця, що допоможе оптимізувати споживання та заощадити кошти.
Компактний розмір SONOFF S60 не перекриває сусідні розетки, а вбудований захист від дітей унеможливлює потрапляння сторонніх предметів у розетку. Пристрій має найвищий рівень вогнестійкості, захист від коротких замикань, перенапруги та перевантаження: якщо струм перевищує налаштовану межу, розетка автоматично вимкнеться для захисту ваших пристроїв.
Обирайте SONOFF S60, адже це технології, що працюють для вашого комфорту та безпеки ✅
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sonoff |
| Страна производитель | Китай |
| Тип монтажа | Наружный |
| Количество портов | 1 шт |
| Длина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Высота | 61.5 мм |
| Цвет | Белый |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Термопластик |
| Частота тока | 50 Гц |
| Способ установки | Накладной |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальный ток | 16 А |
| Напряжение | 220 В |
| Защитные шторки | 1 |
| Количество разъемов | 1 |
| Возможность подзарядки от USB | 0 |
| Дополнительные характеристики | |
| Заземление | Да |
- Цена: 585 ₴
- Способ упаковки: Умная розетка Sonoff S60 16A WiFi Smart Plug iPlug для умного дома Смарт розетка eWeLink (S60TPF)









