влевовправо

Розумний термостат MOES Zigbee Smart Thermostat Radiator Valve Energy Saving 2MQTT TRV (ZTRV-ZX-TV02)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 01743
770 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розумний термостат MOES Zigbee Smart Thermostat Radiator Valve Energy Saving 2MQTT TRV
ZTRV-ZX-TV02-MS
❗️Для роботи термостату потрібен ZigBee хаб Tuya❗️
▪️ Smart Life ▪️ Tuya Smart ▪️ Moes APP ▪️
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
на всі товари ✅

⫸ MOES Tuya Zigbee Smart Thermostat –
необхідний пристрій для регулювання температури вдома чи в будь-якому іншому приміщенні. Налаштовуйте бажану температуру, вмикайте та вимикайте дистанційно і, що важливо, регулюйте витрати з термостатом MOES.
❗️Основне про кнопку ⤵️
1️⃣ Тривалий час роботи без заміни батарей: Однією з ключових переваг цього термостатичного клапана є неймовірно економна витрата енергії. Пристрій працює до 1,5 років на всього двох батарейках типу LR6/AA, що заощаджує ваші кошти та зменшує споживання енергії.
2️⃣ Універсальність та простота встановлення: у комплекті ви отримаєте термостат MOES Zigbee, шість адаптерів, сумісних із різними моделями радіаторів, а також покрокову інструкцію для легкого монтажу.
3️⃣ Зменште витрати на опалення до 30%! Контроль опалення та налаштування потрібної температури дає змогу економити до 30% на опаленні, не жертвуючи при цьому комфортом, затишком чи теплом вашого дому.
▪️ Інноваційні режими термостата MOES ⤵️
▫️ Ручний режим
▫️ Відпускний режим
▫️ Датчик відкритого вікна – автоматичне вимкнення при швидкому зниженні температури
▫️ Дитячий замок
▫️ Еко та комфортний режими
▫️ Антизамерзання та захист від накипу
▫️ Детальний температурний моніторинг – cлідкуйте за змінами температури за новою температурною кривою 24/7
Чому саме MOES Zigbee Smart Thermostat?
🤩 Стильний дизайн
Розмір: 56.5x56.5x100 мм, вага: 140 г (з батареями). Легкий, зручний та естетичний, ідеально підходить для будь-якого інтер’єру.
📱Інтелектуальне управління через додаток
Керуйте температурою прямо з вашого смартфона через MOES/Tuya App.
🗣 Голосове управління
Сумісний з Alexa та Google Assistant – достатньо просто сказати команду!
🖲 Програмування на тиждень
Налаштовуйте до 10 температурних режимів на день та керуйте опаленням для 5+2 днів на тиждень.
🛡 Безпека та надійність
Пристрій сертифікований за стандартами CE/ROHS, має захист IP20 та працює на частоті 2.4 ГГц для стабільного зв’язку.
⚙️ Характеристики:
• Батарейки: 2x 1.5V LR6/mignon/AA
• Діапазон температур: 5-30 ℃
• Дисплей: LED
• Максимальна потужність випромінювання: 10 дБм
• Розміри (Ш х В х Г): 56,5*56,5*100 мм
• Вага: 140 г (без батарейок)
• Робоча температура: -10℃- 40℃
• Робоче середовище: у приміщенні
• Безпека: CE/ROHS
• Частота: 2,4 ГГц
• Ступінь захисту: IP20
• Термін служби батареї: 1,5 року
📦 Комплектація:
• Термостат радіатора MOES
• Набір адаптерів (6 шт)
• Інструкція
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Moes |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с моделью | X100 |
| Материал корпуса | Термопластик |
| Пользовательские характеристики | |
| ЖК дисплей | Нет |
| Масса | 160 г |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Дисплей | Да |
| Вес | 0.16 г |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Управление | Удаленный доступ |
| Голосовое управление | Да |
| Поддержание сервисов | Tuya Smart, Smart Life |
| Термозащита | Да |
| Цвет | Белый |
| Длина | 100 мм |
| Высота | 56.5 мм |
| Ширина | 56.5 мм |
- Цена: 770 ₴
- Способ упаковки: Розумний термостат MOES Zigbee Smart Thermostat Radiator Valve Energy Saving 2MQTT TRV ZTRV-ZX-TV02-MS








