влевовправо
-14%
Блок живлення 24V для дверного відеодзвінка Aqara Video Doorbell G4 Power Adapter 24V (SVD-C03) (ZNKSML01LM)
- Готово к отправке
- Код: 01850
699 ₴
599 ₴
+380 (98) 999-69-59
Менеджер
- +380 (99) 098-58-00Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Блок живлення 24V для дверного відеодзвінка Aqara Video Doorbell G4 (SVD-C03) (ZNKSML01LM) 230V - 24V AC 500mA - сумісний із Aqara Video Doorbell G4, Google Nest, Ring Video Doorbell, Eufy Doorbell та іншими.
Відправка замовлень
протягом 2-х робочих днів 📦
протягом 2-х робочих днів 📦
Доставка в будь-яке місто
без передплат 🚚
без передплат 🚚
Гарантія 6 місяців
на всі товари ✅
на всі товари ✅
🔌 [Параметри продукту]
Штекер EU (230V - 24V AC 500mA). Довжина кабелю – 8 метрів.
🔋 Довгий кабель
Кабель довжиною 8 метрів дозволяє легко підключити відеодзвінок навіть на значній відстані від розетки. Більше жодних турбот через короткий кабель.
✅ Безпечне використання
Адаптер живлення для відеодзвінка забезпечує стабільне та безперервне живлення пристрою. Оснащений захистом від перегріву, перевантаження, перенапруги та надструму.
🎯 Сумісність
Підходить для 99% відеодзвінків, зокрема сумісний із Aqara Video Doorbell G4, Nest Hello, Ring Video Doorbell, Ring Video Doorbell 2, Ring Video Doorbell Pro.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип блока питания | Трансформаторный |
| Максимальное входное напряжение | 230 В |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Тип корпуса | Полугерметичный |
| Тип монтажа | Навесной |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 63.5 мм |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Вес | 0.335 кг |
- Цена: 599 ₴
- Способ упаковки: Блок живлення 24V для дверного відеодзвінка Aqara Video Doorbell G4 Power Adapter 24V (SVD-C03) (ZNKSML01LM)







